Об’єднання бізнес асоціацій і підприємців «Рада Міст ЗахистиФОП» оголошує про проведення всеукраїнської акції на захист малого та середнього бізнесу 6.05.2020.

“У зв’язку з жорстким ударом, нанесеним бізнес середовищі введенням норм карантину, ми, підприємці з усіх міст України вимагаємо від влади прийняти і підтримати ряд заходів, спрямованих на порятунок малого і середнього бізнесу в Україні”.

До таких заходів належать:

1. Пом’якшення умов карантину

Дозвіл на бізнес діяльність більшості видів бізнесу, крім тих, які мають на увазі масові скупчення людей (концерти, ресторани, і тп), з обов’язковим дотриманням санітарних норм під час карантину.

2. Обов’язковий мораторій на перевірки малого та середнього бізнесу

Зняття з підприємців загрози бути оштрафованим в ході всіляких перевірок. Мораторій потрібен до того часу поки в перевіряючих органах не буде проведена якісна реформа а самі податкові умови для бізнесу не будуть гармонійно відрегульовані на законодавчому рівні.

3. Скасування обов’язкової фіскалізації ФОПів 2 і 3 груп

А також норми кешбек, прописаних в законах 128 і 129. Так як ці норми нещадно б’ють по малому бізнесу і обтяжують його зайвими і дорогими витратами на адміністрування РРО та ставлять під загрозу непомірних штрафів, провідних підприємців до розорення.

4. Зниження податкового навантаження на фонд оплати праці

І створення спрощеної системи обліку праці для малого бізнесу.

5. Податкова амністія

Яка була обіцяна в передвиборчій програмі Зеленського – як головний стимулюючий фактор, що дозволяє бізнес капіталам «вийти з тіні». Ухвалення такого закону дозволить бізнесу вийти з тіні і не боятися терору з боку перевіряючих органів.

6. Зменшення штрафних норм в законі 367

Що вступив в силу 26 березня і амністія по первинній документації для всіх секторів бізнесу.

7. Компенсація малому і середньому бізнесу збитків по оренді

Які змушені були понести як орендодавці так і в деяких випадках орендарі. Компенсація може виражатися як в грошовому еквіваленті, так і в певних пільг для бізнесу на певний період (як приклад – безвідсоткові кредити, скасування або зниження податків на певний термін).

Крім зазначених вище основних тез, ми надамо Кабміну ще ряд пропозицій, більш детального плану щодо поліпшення бізнес клімату в країні.

Акція буде проведена 6 травня під Кабміном, якраз в день коли Кабінет Міністрів буде обговорювати програму виходу з карантину та підтримки бізнесу. Наявність в цей день під Кабміном масової акції підприємців в дуже високій мірі сприяє реалізації вищеописаних вимог в життя.

Тому, кожен підприємець, зацікавлений в успіху акції, може підтримати її своєю присутністю. Чим більше людей буде в цей день під Кабміном – тим вище наші шанси на наш загальний успіх.

Попередня реєстрація на акцію (автопробіг) обов’язкова!

Шановні підприємці! Планована акція досить складна в плані організації. Тому будь ласка, полегшіть роботу організаторам, зателефонуйте заздалегідь і зареєструйтесь як учасник, щоб вас могли вчасно проінформувати і надати інструкції по ваших подальших діях.

Щоб дізнатися про деталі акції та залишити свою заявку на участь в ній, телефонуйте за телефонами:

Загальний координатор:

  • Костржіцька Наталія Анатоліївна 096 472 90 99

Координатори по Одесі:

  • 096372 83 56 – Олена
  • 094945 66 41 – Олена
  • 063435 91 63 – Юлія

Контакти для ЗМІ:

  • 067208 38 34 – Борис Емельдеш

Телефони організаторів по містам

Вайбер чат “Рада Міст ЗахистиФОП”