Увага Акція!

07.09.2020 (понеділок) об 11:00 перед Одеською Міською радою відбудеться акція підприємців “Одеса проти РРО”

Мета акції – привернути увагу громадськості до проблем малого бізнесу, які завдяки новим законам 128, 129 і 367, ставлять на межу виживання сотні тисяч підприємців і їх найманих працівників.

Також буде піднята тема карантинних заходів і будуть озвучені вимоги, щоб у другій хвилі карантину не застосовували обмежень на діяльність бізнесу.

Крім цього, будуть підняті і інші хворобливі для бізнесу питання, з метою налагодити з місцевою владою продуктивний діалог щодо збереження сприятливого бізнес середовища в Одесі.

На акції буде оголошена дата і місце проведення Всеукраїнської Акції підприємців в місті Києві (за скасування РРО для малого бізнесу), і буде проводитися запис бажаючих прийняти участь в київській акції.

Акції на регіональному рівні і в Києві дуже важливі для кожного підприємця, хто усвідомлює до яких разоряючих наслідків призведе вступ в силу законів 128, 129 і 367.

Для простих підприємців дотримання всіх норм прописаних в цих законах вкрай важке. А відступ від правил ставить під загрозу великих штрафів.

Бізнес асоціації впевнені що в подальшій перспективі закони 128, 129 і 367 породять небувалу досі корупцію і терор по відношенню до малого бізнесу.

Щоб цього не сталося, в інтересах кожного підприємця підтримати своєю присутністю акції як в Одесі так і в Києві. Особливо враховуючи, що є великі шанси домогтися скасування вище описаних законів.

На Одеській акції буде подана резолюція меру Одеси, з проханням поставити на голосування звернення до президента щодо скасування цих законів.

У Києві буде акція на підтримку законопроекту, який також скасовує дію законів 128,129 і 367 по відношенню до малого бізнесу.

Обов’язково приходьте на акцію в Одесі 07.09 о 11:00 під Міськраду, – ваша присутність на акціях безпосередньо вплине на захист ваших інтересів на законодавчому рівні!