У п’ятницю 06.03.2020 о 14:00 на Потьомкінських сходах (біля Дюка) відбудеться акція підприємців «Об’єднані прапором».

Мета акції: продемонструвати об’єднання підприємницьких організацій по всій Україні. Підкреслити масштаб протестного руху #СТОПpressФОП. Анонсувати проведення ПОЗА ПОЛІТИЧНОЇ акції «За збереження спрощеної системи оподаткування» під ОП в Києві 26.03.2020 в 11:00.

В ході акції «Об’єднані прапором» будуть розгорнуті два великих прапори, які будуть продемонструвати на ступенях Потьомкінських сходів і зняті з дрона.

Також буде відео звернення організаторів і учасників акції до підприємців з інших міст. У зв’язку з цим велике прохання до всіх підприємців які дізналися про цей анонс акції: приходьте обов’язково. Кількість учасників та їх активна позиція вкрай важливі для успішного об’єднання підприємців по всіх містах України.

Після відео звернення прапори будуть урочисто згорнуті і відправлені по містах в двох напрямках:

1 На східний напрямок (Миколаїв, Херсон, Дніпро, Запоріжжя, Черкаси і тд.)
2 На західний напрямок (Львів, Луцьк, Рівне, Хмельницький і тд.)

У кожному місті куди прибуде прапор – буде проводитися аналогічна акція і буде передаватися естафета в наступні міста. Обидва прапора повинні зустрітися під Офісом Президента 26-го березня о 11:00, на всеукраїнській акції підприємців «СТОПpressФОП».

Обов’язково приходьте у п’ятницю 06.03.2020 о 13:45 до Дюку (Приморський бульвар) Чим більше буде учасників – тим успішніше буде результат акцій і тим швидше будуть скасовані «Антифопівські» закони 128 і 129.

Акція буде організована Громадянською Організацією «Всеукраїнська Професійна Асоціація Підприємців».