У великому місті Львів малими підприємцями організована благодійна акція
“безкоштовна медична маска для покупця,та пересічних Львівян” .
До акції мені вдалось долучити понад 200 підприємців, представників малого бізнесу у місті Львові. Закупили та роздали понад 100 тисяч безкоштовних масочок.
Мы – малі підприємці, є активними, мобілізований, завжди готові допомати, коли так потрібні суспільству.
Кожен з нас, благодійників, у важкий час економічної кризи в Україні, зміг долучитись тому, що турбується про здоров’я своїх працівників та за безпеку кожного пересічного Львівянина.
Наша благодійна місія продовжується день за днем через соціальні мережі та групи Viber – мені вдається проінформувати ще більшу кількість підприємців та долучити їх.
Працюю над тим, щоб благодійна акція стала Всеукраїнською у кожного з нас є можливість зупинити зараження COVID 19 та зберегти життя тисяч людей. Медична маска є важливим атрибутом захисту та дає можливість незараження цим страшним вбивчим вірусом.
Я закликаю підприємців усіх міст України підтримати да долучитись до благодійної акції “подаруй медичну маску – врятуй життя”.
Ми, малі Підприємці є самозайнятими, взірцевим прикладом доброти та допомоги ближньому, зараз зусилля кожного з нас доповнюють спільну спроможність чинити опір біді. І щоб там не казала Влада, приймаючи вбивчі для нас, малих підприємців Закони, та звинувачуючи нас у злі і меркантильності, – ми завжди готові допомагати один одному та не перебувати у злочинному покої під час чуми.
Не будьте байдужими – долучайтесь
,, Слава Україні!,,
Здоров’я нації,,

Марущак Марія Іванівна – організатор та автор благодійної акції, представник осередку у м. Львів “РАДА МІСТ” ЗАХИСТ ФОП “
Підприємець, кореспондент ГО #ВПАП місто Львів

Вступайте в сообщество ЛЬВІВ. “ЗАХИСТ ФОП”

Присоединяйтесь к сообществу в Viber: “#РАДА МІСТ “ЗАХИСТ ФОП”