Чому  я  підтримую Рада міст ЗахистиФОП  ?

 По-перше  я активіст,  керівник ГО «  Час  ініціативи», депутат Авангардівської селищної ради( депутат  місцевої ради з 2010 року), член  декількох громадських організацій: «За право жити», «Робочий конгрес  громадянського  суспільства України». Наша  организація підписала  договір про  співпрацю   з ГО « За право жити», Громадською спілкою “Об’єднання учасників бойових дій Овідіопольщини”, Всеукраїнський рух Рада міст ЗахистиФОП.

По- друге ,підтримувати наших підприємців мій прямий обов’язок, так як саме від них залежить надходження податків до місцевих бюджетів. Не важливо підприємець ти чи ні. Ми це всі відчули коли  було об’явлено фейковий карантин, який зруйнував малий та середній бізнес в той час коли великі підприємства працювали і заробляли на карантині. Я стала учасницею двох автопробігів з ФОПівцями. Це нас ще більше об’єднало  і закріпило наші стосунки і навіть дружбу.  Люди підтримували мене і наш автопробіг і морально і матеріально. Нас ніхто не фінансував. Всі кошти були зібрані підприємцями і простими людьми які захотіли нас підтримати. Ми відчули цю підтримку під час акції, коли я вела прямий ефір з Києва, коли нас підтримали самі кияни, коли з’їхались люди з різних міст щоб підтримати акцію захисту ФОП! Ми отримали море драйву. Ні одна акція не проходить безслідно! Потрібно Їх робити чим більше, щоб влада пам’ятала що вони наші найманці, а не ми працюємо на них! Тільки разом ми сила. Тим паче акції мирні , не заполітизовані. Ми не представляємо жодної партії, але й не розділяємо, а навпаки гуртуємо людей.

Трішки про свою діяльність.

Я є найактивнішим і «живим» депутатом Авангардівськоі ОТГ. З 2010 року веду активну депутатську роботу. Саме в цьому році нами було виявлено махінації теперішньої і попередньої  влади і  відкрито досудове розслідування стосовно антиконституційного і незаконного розпаювання земель сільгосп призначення близько 40 гектарів. Також  ми працюємо над тим щоб повернути ставок , який було незаконним шляхом надано у власність одній людині і ще близько 30 га землі які були дані ООО Промринок в постійне користування, але земля не використовується за призначенням з 1997 року. Ми зупинили забудову котеджами на цій території , також зупинили розподіл на садові ділянки земель Прилиманської сільської ради за межами населеного пункту. Мною було створено Громадське формування з охорони громадського порядку «Закон та правопорядок», довелося керувати 60 чоловіками. Тоді такі часи були, коли до підприємців вривались в будинки, катували та грабили. Нам це вдалось зупинити, мали найкращі показники, про що є грамота від районного відділку поліції( тоді ще міліції). Ми будували дитячі майданчики Автобусні зупинки за кошти наших членів організації та добровільні внески наших підприємців. Я скажу так, у нашої громади є життя до того як я стала депутатом і громадським діячем і  після. Я завжди намагаюсь тісно контактувати не лише із своїми виборцями, а й з усіма хто бажає спілкування і допомоги, не залежно від округу. Не один депутат не має такого авторитету. Про мене говорять як добре так і погано. До другої категорії відносяться люди які не вникають ні в що, їм важлива картинка на обгортці, а те що в обгортці не хвилює. Мене ж  навпаки не цікавлять піар і кольори, я завжди бачу ситуацію ширше і глибше, тому викликаю на себе весь удар , як опозиція. Але мене це не бентежить. Я знаю, що роблю все по совісті, Конституції і від Бога. Він мене оберігає.З кожним днем я бачу все більше прихильників моєї діяльності. Я не претендую на високі посади, я просто борюся за права наших громадян які виказали мені довіру.

Стосовно коронавірусу.

Не можу сказати що вірусу немає, це була б дурня). Віруси є завжди! Але , чомусь саме зараз і саме цьому вірусу надали звання корони. Я- медик. У мене є свої спостереження і своя думка стосовно цього питання. Карантин вважаю антинародним, геноцидом! Маска та рукавички лише шкодять здоров’ю наших громадян. Повинен   вироблятися  колективний імунітет! А наша влада робить все щоб його вбити. ЗМІ накаляють страшилками життя людей, які отримують нервові зриви, звідси суіциди, ВСД, сердцево-судинні захворювання. Це банальна застуда, якою ми хворіли все життя. А смертельні випадки не спричиняються самим вірусом, він частіше доєднується до слабкого організму і той не справляється з хронічними хворобами ускладненими вірусом. Люди повинні зрозуміти що вірусу боятись не треба. Ми раніше теж переживали хвилі грипу та застуд, але ж всі жили нормальним життям. Ми самі себе автоматично захищали. Що змінилось зараз? Сьогодні придумали фейк про один вірус, завтра придумають другий. Ми ж не збираємось все життя сидіти під ковпаком? Тому раджу дотримуватись гігієни,  частіше мити руки , дихати свіжим повітрям і займатись спортом. Я, особисто, чекаю рішення суду що до незаконного карантину.

Автор: Перун Інна Петровна