“Моя правда” чи “Ким оголошена війна ЗМІ підприємцям Старокінного”.

Зі слів активіста ринку Івана Фунтового
… Орендні платежі на ринку “Староконний” були завжди несправедливі. Люди будували магазинчики за свій рахунок. Приблизно півтори тисячі доларів за кожен квадратний метр площі. По завершенню будівництва підприємці отримали:
Договір оренди, не справедливу помісячну індексацію, щорічне підвищення орендних платежів без будь-якого обгрунтування… “
Посилання https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=281460602889120&id=225544118003955
” пряма мова представників ринку”
Що мали отримати?
А мали б отримати договір на пайову участь.
Сьогодні представник так званого “власника” наполегливо тисне на суспільну думку, залучаючи ЗМІ, позначаючи себе “добродіями”, що надали знижку на карантинний період (аж!!!) 70 відсотків.
Підприємців змушують підписати додаткову угоду.
Але давайте розберемось, що саме пропонується підписати:
Знижку в розмірі 70% відсотків власник підприємства надає лише на базову орендну вартість, зазначену безпосередньо первинному договорі оренди, тобто з 5000грн а не з повної суми, що становить приблизно 14,500грн кожного місяця.
ФОТО договора
Тих, хто не в змозі сплатити наразі очікує невелика розстрочка заборгованості, аж ніяк її повне скасування.
Якщо людина не тягне розстрочку – договір із нею будо розірвано (термін 3 місяці).

“… Вопрос к администрации Староконного рынка и «объективным» СМИ: где скидка 20% на зимний период? Который вы «п(и)арите» как благородство, при этом сознательно умалчиваете кто уговаривал это сделать!!!
Главное что предприниматели Староконки всё помнят, но почему СМИ их не спрашивает!!!”
И. Фунтовой, пост в ФБ.

Крім того, адміністрація ринку навіть при свідках продовжує запевняти, що з підприємцями вони поступають доброзичливо.
Ніколи не вірте тим, хто впевнено і безкарно виступає спільниками злодіїв.
Чого вартий тількі пункт 5.8. Додаткового погодження, що адміністрація намагається підписати з підприємцями до вирішення питання по суті. Якщо хтось таки підпише, то виходить, що ринок не поділяє прагнення активу в повній мірі і тим самим людина підіграє адміністрації в боротьбі проти себе.

Рада_Міст “ЗАХИСТИ ФОП” і надалі підтрумуватиме боротьбу за виживання кожного підприємця та відстежуватиме події з ринку “Старокінний”. Без купюр.

Якщо хтось має метою роздробити спільноту ФОПів, якщо хтось хоче ослабити всеукраїнський рух в підтримку прав середнього та малого бізнесу – знайте “Разом – ми сила” і “один за всіх” не просто гасло, а єдина позиція Всеукраїнської спільноти бізнесу.

Автор: J.Gold