ЗВЕРНЕННЯ ДО АРСЕНА АВАКОВА !!!

ПРИПИНІТЬ НА МИКОЛАЇВЩИНІ ПРОТИЗАКОННІ ДІЇ ПОЛІЦІЇ ПО ЗНИЩЕННЮ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ !!!

Ці фото явно підтверджують, протизаконні дії Ваших підлеглих працівників поліції, які відверто скоюють кримінальний злочин порушуючи ст.42 Конституції України “ПРАВО НА ПІДПРИЄМНИЦЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ”, за порушення якої в цьому випадку передбачена кримінальна відповідальність за ст. 365 КК України “Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу”. До відома, санкція вказаної статті частини 1 передбачає позбавлення волі до 5 років!

На цих фото поліцейські силою блокують вхід до всіх кафе, ресторанів, нічних клубів КОБЛЕВО громадянам України, посилаючись на заборону роботи закладів харчування після 23.00 годин але вказані силові дії поліції у данному випадку жодним законодавчим актом України не передбачено, крім, максимум складення адмінпротоколу за ст. 44-3 КУпАП “порушення правил щодо карантину людей”, законність якого ще треба довести в судових органах.

Таким чином, працівники поліції відверто скоїли злочин відповідальність за який передбачено ст. 365 КК України, чим перевищили владу та повноваження, тобто умисно вчинили дії, які явно виходять за межі наданих їм прав та повноважень та завдали істотної шкоди охоронюваним законом правам, інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам, інтересам юридичних осіб, а саме порушили ст. 42 Конституції України “право на підприємницьку діяльність”!

Глава по г. Николаев ГО “ВПАП”, лидер ОО “300 Николаевцев” Андрей Толпекин.