Підприємці Полтавщини, учасники бізнес – руху за права підприємців та підприємництва #РАДАМІСТ #ЗАХИСТИФОП звернулись
до представника Радикальної партії у
м. Кременчуг, депутата, активного громадського діяча – Дмитра Кавунника.
Який, в свою чергу, вже давно опікувався питаннями розвитку мікропідприємництва та економічного розвитку регіону.
В результаті Дмитро став делегатом та учасником дуже корисного проекту з аналізу потреб бізнесу та увійшов до складу так званої “фокус групи”. Від проведення заходу отримана велика користь у визначенні наступних покрокових дій:

“…Провели зустріч фокус группи “Визначення ключових проблем розвитку підприємництва і можливостей їх вирішення через повноваження місцевого самоврядування Полтавщини”.
У проблематиці кременчуцьких підприємців визначили найприоритетніші і вийшли навіть за повноваження місцевих органів.
Так як, найбільш гаряча дискусія виникла під час обговорення РРО всі одностайно розуміють, що тільки цього зараз і не вистачає щоб добити малих підприємців, бо після введення РРО працювати без штрафів буде не можливо і кожному потрібен буде бухгалтер, а далеко не кожний може забезпечити зарплатню ще одного працівника.

Організатори заходу – Аналітичний Центр «Бюро економічних та соціальних досліджень» (Полтава), АСМБР та Інститут розвитку Кременчука за підтримки CIPE (Center for International Private Enterprise).
На зустріч прибули 16 учасників – підприємці, що працюють у сфері торгівлі, виробництва, наданні освітніх, ІТ, готельних, транспортних, рекламних послуг, а також експерти – науковці.

З презентаціями виступили керівник Аналітичного Центру «Бюро економічних та соціальних досліджень» (Полтава) Вадим Штефан та професор кафедри економіки та маркетингу Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського, доктор економічних наук Максим Безпорточний.

Ми сформовали пропозицію про або відміну, або хоча б перенесенню введеня РРО, так як, потрібно оговтатися від карантину та забезпечити умови для введення цього виду контролю.
Були пропозиції сфері регуляторної політики, в сфері дозвільної системи, пропозиції щодо насичення ринку праці спеціалістами актуальних робітничих професій, інституційної та консультативної підтримки малого та середнього підприємництва. Визначили питання, що можно вирішити на місцевому, обласному та центральному рівнях” – прокоментував представник УРП в м.Кременчуг, учасник руху #Рада_Міст #Захисти_ФОП, Д.Кавунник.

Автор: Zlatin_Daniil