Ринки у Львові повинні працювати! З таким проханням представник Рада Міст Марущак Марія звернулась до депутата ЛМР – Телішевського Ігора.
Дякую за підтримку малого бізнесу у місті Львов.
Спільно ми повинні відновити роботу
продуктових ринків.
Звернення від депутата вже оприлюдено. Ми чекаємо на дії збоку ЛМР, та прийняття правильного рішення відновлення роботи базарів.

24.04.2020 Телішевський Ігор звернувся до мера міста Львів – Андрія Садового з пропозицією винести на найближче засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС питання про відкриття продовольчих ринків у Львові.

Як відомо, головний санітарний лікар України 16 квітня видав постанову яка РЕКОМЕНДУЄ місцевим органам влади приймати рішення про заборону діяльності продуктових ринків. Ця постанова є дієвим кроком якщо на якихось ринках постійно порушуються санітарні та протиепідемічні заходи. Однак, за кількома винятками, у Львові не було зафіксовано серйозних порушень.

Водночас, закриття ринків призвело до масового скупчення людей у супермаркетах. Магазини фізично не можуть покрити всі потреби майже мільйонного міста. До того ж, скупчення людей у закритих приміщеннях супермаркетів, аж ніяк не сприяє зменшенню поширення різноманітних вірусів.

Інша справа торгівля на свіжому повітрі – з дотриманням усіх санітарних норм, щодо одночасної кількості покупців, використання засобів індивідуального захисту, контролю з боку міської влади. Варто розуміти, що не всі господарства мають змогу доставляти свої продукти на «Шувар», так само й не усі львів’яни мають змогу добратись на «Шувар» без власного транспорту. Крім цього, малим сімейним господарствам, фермерам десь потрібно реалізовувати свою продукцію, отримувати прибуток, сплачувати податки.

Відтак прошу міську комісію з ТЕБ і НС розглянути питання про відкриття продовольчих ринків у Львові. Зазначу, що заборона торгівлі на ринках, прийнята міською комісією ТЕБ і НС, діє до 24 квітня. Знаю, що аналогічні кроки приймаються в інших містах України, зокрема в області – в Дрогобичі з 27 квітня відкриють продовольчі ринки.

Саме такий пост на своїй сторінці у фейсбук виклав Ігор Телишевський, депутат Львівської міської ради, повідомляючи урядові проблеми ФОПів, що звернулись до нього із проханням зрозуміти реальний стан малого бізнесу, економічний стан. Побачити подвійні стандарти та винайти мирний віхід зі становища.
Вдячні Вам за підтримку.
Спільнота ФОП сподівається, що владою будуть прийняті справедливі рішення.

Igor Telishevskyi

Автор: Марія Марущак ФОП, журналіст “Вісник підприємця” представник #РАДА_МІСТ “ЗАХИСТИ ФОП”, #Львів