Про нас

Рух захисту малого бізнесу «Рада Міст ЗахистиФОП» виник у грудні 2019 року, як стихійний протест малих підприємців проти законів 128 і 129.

До складу цих законів входять статті, які зобов’язують усіх малих підприємців, ФОПів 2 – 4 груп використовувати в своїй повсякденній діяльності касові апарати або програмні РРО.

У зв’язку з тим, що використання РРО є для простого малого підприємця надто обтяжливим, і несе для нього великі штрафні та корупційні ризики, і виник рух опору цим законам.

Влада мотивувала ухвалення цих законів боротьбою з контрабандою та великими компаніями, що оптимізують свої податки через підставних ФОПів. Але при цьому не взяла до уваги, що простим, реальним підприємцям в повсякденній діяльності виконувати всі норми експлуатації РРО буде як мінімум важко, а в багатьох випадках просто неможливо.

У підсумку, за прогнозами експертів, впровадження цих законів призведе або до повсюдного погіршення бізнес клімату для малих підприємців, або до повсюдного саботажу, або до масової еміграції малих підприємців за кордон (як варіант, – масового відходу в тінь).

В ході багаторазових акцій протесту, а також в результаті спостережень за поведінкою перевіряючих органів, активісти і організатори руху «Рада Міст ЗахистиФОП» прийшли до висновку що малий і середній бізнес потребують не тільки в скасуванні законів 128 і 129 а й в повноцінному захисту їх від агресивної політики влади по відношенню до бізнесу взагалі.

З метою самозахисту і активного впливу на владу в конструктивному руслі, активісти і організатори руху«Рада Міст ЗахистиФОП» прийшли до рішення об’єднувати свої зусилля і відстоювати інтереси всього малого і середнього бізнесу в правовому полі України.

Головним пріоритетом своєї діяльності рух «Рада Міст ЗахистиФОП» визначив  суспільний вплив на законодавчу і виконавчу владу в Україні (включаючи Верховну Раду, Кабмін, ОП, і місцеві міські ради) з метою полегшення і спрощення умов для ведення малого і середнього бізнесу та захисту його від рейдерських або корупційних атак.

З цією метою була розроблена і підтримана єдина стратегія дій руху «Рада Міст ЗахистиФОП» суть якої зводиться до трьох простих дій:

1 Нарощування активної аудиторії, здатної на мирних акціях підтримати законопроектні ініціативи руху, спрямовані на благо малого і середнього бізнесу.

2 Розробка і просування через Верховну Раду та інші державні інституції законодавчих ініціатив, спрямованих на захист і спрощення життя кожному підприємцю.

3 Вплив багаточисленними мирними акціями на владу з метою прийняття законів, що захищають інтереси малого і середнього бізнесу.

Природньо, в ході реалізації цієї стратегії, рух «Рада Міст ЗахистиФОП» буде діяти всіма доступними шляхами, які не суперечать законодавству України.

На даний момент головною метою руху «Рада Міст ЗахистиФОП» є не просто скасування або значна корекція законів 128 і 129. Головною метою руху стало створення настільки сприятливого клімату для бізнесу в Україні, що показником успішності має стати повернення і реальне залучення в країну активних підприємців та інвесторів з усього світу, включаючи навіть тих, хто виїхав з України раніше.

Головним принципом учасників руху «Рада Міст ЗахистиФОП» є прийняття особистої відповідальності і активної позиції щодо побудови власного майбутнього.

Ми свято віримо, що після сотень років боротьби і мрій наших предків про незалежну Україну, ми знайдемо в собі сили і віру в те, що зможемо її вберегти і зробити процвітаючою країною. Чи не для того наші предки боролися і гинули за Україну, щоб їхні нащадки в результаті втекли з неї, як тільки вона стала незалежною,  через зубожіння і беззаконня. Це наша земля, наша країна і наша держава. І ми, громадяни України, маємо повне право і зобов’язання творити саме ті закони, за якими ми будемо благополучно жити.

Кожен, хто відчуває в собі віру в себе, хто бажає конструктивно впливати на владу і хто хоче взяти участь в процвітанні України, може приєднатися до нашого руху і прийняти в ньому активну участь! Ми раді кожному активному і свідомому громадянину. Ми підтримаємо кожного підприємця і відстоїмо закони, які будуть нас захищати!

Приєднуйтесь до руху «Рада Міст ЗахистиФОП»! Підписуйтесь на наші новини і анонси, стежте за подіями в чатах і соціальних мережах! Залишайтеся з нами, давайте побудуємо Україну разом!