Редакційна політика сайту radamist.info

1. Сайт radamist.info був створений активістами об’єднання громадських організацій «Рада Міст ЗахистиФОП» з метою об’єктивного висвітлення подій і матеріалів навколо захисту малого бізнесу в Україні. З цього випливає, що всі матеріали на сайті повинні прямо або побічно торкатися теми малого бізнесу або реального сектору економіки в країні.

Політичні, релігійні, світські та інші теми, що не належать до питань захисту і розвитку малого бізнесу на сайті висвітлюватися не повинні.

2. Розміщувати і редагувати матеріали на сайті radamist.info, мають право тільки ті кореспонденти або автори, які ознайомлені з редакційною політикою сайту і підтвердили свою згоду з нею (усно чи письмово). А також висловили добровільне бажання висвітлювати події і теми навколо малого бізнесу на цьому сайті, дотримуючись редакційної політики, опублікованій на сайті на сторінці «Редакційна політика».

3. Редакційна політика сайту radamist.info забороняє закликати відвідувачів порушувати закон, закликати до незаконного повалення влади, держ переворотів або скоювати терористичні акти. Автор, який буде викритий в подібному порушенні буде заблокований на сайті без попередження і можливості відновитися. Також буде дана публічна оцінка редакцією сайту діям даного автора. За незаконні дії авторів, які порушать редакційну політику ні сайт ні редакція відповідальності не несе!

4. Редакційна політика сайту radamist.info вимагає від авторів утримуватися від політичної агітації, реклами, флуду, продажу товарів або послуг і інших дій не пов’язаних з інформаційним висвітленням подій навколо захисту малого бізнесу.

5. Редакційна політика сайту radamist.info вітає розміщення на сайті новин та анонсів активістами або авторами з усіх регіонів країни на добровільних засадах, присвячених подіям або новинам навколо теми захисту малого бізнесу і його розвитку.

6. Редакційна політика сайту radamist.info вітає розміщення на сайті експертних і журналістських статей авторами – добровольцями, присвячених темі розвитку і захисту малого бізнесу в країні.

7. Редакційна політика сайту radamist.info вітає розміщення на сайті фото матеріалів, які висвітлюють наочно події або поняття, що описуються в новинах, анонсах або статтях.

8. Редакційна політика сайту radamist.info вітає розміщення на ютуб каналі radamist info відео матеріалів, які присвячені тематиці захисту і розвитку малого бізнесу а також подій навколо акцій, що проводяться об’єднанням. Також редакційна політика вітає розміщення на сайті посилань на відео з ютуб каналу об’єднання в статтях і інших записах.

9. Редакційна політика сайту radamist.info суворо забороняє авторам і редакторам пропагувати насильство, наркотики, проституцію, і інші незаконні дії або процеси. Автор, який буде викритий в подібному порушенні, буде заблокований на сайті без попередження і можливості відновитися. Також буде дана публічна оцінка редакцією сайту діям даного автора. За незаконні дії авторів, які порушать редакційну політику ні сайт, ні редакція відповідальності не несе!

10. Редакційна політика сайту radamist.info рекомендує утримуватися в своїх матеріалах від обману читача, від недостовірної і неперевіреної інформації, від нав’язування своєї думки і від різкої критики або образ кого б то не було. Головний принцип сайту – чесне об’єктивне і не упереджене висвітлення подій і положень навколо руху на захист малого бізнесу.

11. Редакційна політика сайту radamist.info вітає всі ініціативи авторів або кореспондентів спрямовані на об’єднання підприємців для вирішення спільних проблем, на освітлення суті проблем і їх можливих рішеннях, на просвітницький напрям або формування конструктивних ідей на сайті. Всі конструктивні ідеї і ініціативи по темі захисту і розвитку малого бізнесу всіляко заохочуються і вітаються.

12. Редакційна політика сайту radamist.info рекомендує авторам утримуватися від плагіату або крадіжки чужої інтелектуальної власності. Всі матеріали на сайті повинні бути або результатом творчої роботи самого автора або повинні бути взяті з інших джерел тільки за згодою авторів взятих матеріалів. У багатьох випадках елементом такої згоди є посилання, розміщене в статті (зазвичай в кінці статті), яке вказує на джерело звідки було взято матеріал. За виявлені факти плагіату або крадіжки контенту несе відповідальність виключно автор статті, що її розмістив. Редакція сайту суворо попереджає – за виявлені факти крадіжок контенту автор буде двічі попереджений, на третій раз відключений від доступу на сайт. Спірні матеріали автора будуть видалені.

13. Редакційна політика сайту radamist.info рекомендує авторам перед публікацією своїх матеріалів здавати їх на перевірку редакторам, з метою усунути можливі помилки в тексті або оформленні матеріалу, а також узгодження політ коректності нового запису. Матеріали, які пройшли таку перевірку і отримали схвалення редакторами будуть публікуватися без зволікання і будуть активно поширюватися в медійній мережі спільноти.

14. Редакція сайту radamist.info просить авторів публікувати на сайті тільки дійсно важливі новини або матеріали. Публікації повинні бути інформативні, корисні і по темі створеного сайту. Короткі і малокорисні публікації не бажані, тому що такий матеріал знизить якість сайту і відштовхне від нього аудиторію. Якщо Вам є що сказати, або про щось важливе повідомити – прикладіть зусилля щоб ваша думка була ясна стороннім людям і була корисна малим підприємцям, які будуть її читати.

15. Редакція сайту radamist.info готова співпрацювати з будь-якими авторами або активістами в русі навколо захисту і розвитку малого бізнесу. За умови дотримання редакційної політики сайту і проходження короткого онлайн навчання на предмет «як працювати з сайтом і співпрацювати з редакцією».

Якщо ви відчуваєте бажання публікувати на сайті radamist.info вашу інформацію і готові співпрацювати з редакцією на описаних вище умовах, пишіть на пошту radamist.info@gmail.com

Ми обов’язково відповімо на ваш лист.