У понеділок, 10 лютого, криворізькі підприємці зібралися біля будівлі міської ради. З 10:00 майже в тридцяти містах України підприємці проводять всеукраїнську акцію СТОПpressФОП, виступаючи за збереження спрощеної системи оподаткування.

Як повідомляє 0564.ua, учасники акції в Кривому Розі заявляють про те, що в законодавство України внесені зміни, що передбачають повну фіскалізацію і «кешбек».

Також йдеться про тотальні перевірки з початку 2020 року, за результатами яких до підприємців застосовуються відповідні санкції.

Крім того, згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства в сфері державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції», який вступає в силу з 26 березня 2020 року, якщо суб’єкт господарювання не зможе надати прибуткову документацію на товар, його очікує штраф у 51 тисяч гривень. Причому ця норма стосується і магазинів, і бутиків, і торгових центрів, і ринків.

«З кожним днем ​​з’являється все більше нововведень для знищення малого бізнесу», – запевняють учасники акції.

Організаторами акції в Кривому Розі виступили Ліга підприємців Кривого Рогу, Вільна профспілка підприємців України, Рада міст Захисти ФОП.

Перед учасниками акції виступили Володимир Фомицький та Ірина Туровська. Після обговорення питань політики в сфері розвитку малого підприємництва криворіжці підписали текст звернення до керівництва країни, від якого, зокрема, зажадали прозорості у формуванні державної політики в питаннях розвитку бізнесу і скасування законодавчих норм, які перешкоджають розвитку малого підприємництва.

Акция ФЛП

Опубліковано 0564.ua – Сайт города Кривого Рога Понеділок, 10 лютого 2020 р.

Зазначалося, що заздалегідь підготовлений текст звернення буде ще коригуватися. 19 лютого підприємці готуються вирушити на всеукраїнську акцію до столиці.

Новина взята з джерела за посиланням:
https://www.0564.ua/news/2657136/stoppressfop-predprinimateli-krivogo-roga-vysli-na-akciu-foto-video