300николаевцев

#РАДА_МІСТ #ЗАХИСТ_ФОП

НАРОД ЧЕКАВ “КЕШБЕК” ТА “ДЕОФШОРИЗАЦІЮ” ОЛІГАРХІВ В ПЕРШУ ЧЕРГУ!!! ВЛАДА ПОЧАЛА З “ДЕТЕНИЗАЦІЇ”- ГРАБУВАННЯ ПРОСТОГО ЛЮДУ – МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ… ГІРКО І БОЛЯЧЕ, ЩО ВЛАДА НЕ ЧУЄ НАРОД….

Норми законів №128 і №129 щодо тотальної фіскалізації і кешбеку – “ВБ’ЮТЬ МІКРОБІЗНЕС”!!!
КЕШБЕК – ЦЕ КОЛИ ДЕРЖАВА ПЛАТИТЬ ВИНАГОРОДУ ЗА ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НЕСПЛАТУ ПОДАТКІВ ДЕРЖАВІ…
Ми сподівалися, що “СЛУГИ НАРОДУ” почнуть з перших днів здійснювати в Україні ЕФЕКТИВНУ ПОЛІТИКУ ДЕОФШОРІЗАЦІЇ ТА “КЕШБЕК ОЛІГАРХІВ”, яка мала включати комплекс державних заходів, законодавчих ініціатив, що спрямовані на протидію приховування доходів суб’єктів, що формально належать компаніям, які знаходяться в офшорах. Зазначена система заходів щодо деофшорізації покликана: підвищити рівень збирання податків; значно ускладнити відмивання кримінальних грошей; підвищити прозорість глобального і внутрішньо-національного бізнесу; сприяти посиленню контрольованості бізнесу з боку держав, у яких зареєстровані суб’єкти підприємницької діяльності.
Дієва реалізація державної політики ДЕОФШОРІЗАЦІЇ економіки мала сприяти покращенню стану макроекономічної стабільності, активізації інвестиційної діяльності, забезпеченню національної економічної безпеки та державності України.
НАЖАЛЬ, МІЛЬЯРДИ НАРОДНИХ ГРОШЕЙ, ЯКІ КОЖНОГО ДНЯ ВИМИВАЮТЬСЯ ОЛІГАРХАМИ, ЗЛОДІЯМИ В ЗАКОНІ З КРАЇНИ, ВЛАДА НЕ ПЛАНУЄ ЧІПАТИ І РОБИТИ ЇМ “ПОВНИЙ КЕШБЕК”, А ЗАЗІХНУЛА НА ПУСТИЙ ГАМАНЕЦЬ МІКРОБІЗНЕСУ – ПРОСТОГО НАРОДУ…

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3090218987731737&id=100002309974057&sfnsn=mo

Глава по г. Николаев ГО “ВПАП”, лидер ОО “300 Николаевцев” Андрей Толпекин.

ДОЛУЧИТИСЯ ДО НАС

НАТИСНІТЬ СЮДИ

👇

#РАДА_МІСТ #ЗАХИСТ_ФОП