Будь ласка, для полегшення роботи організаторів, реєструйтеся на автопробіг заздалегідь за наступними телефонами:

096 372 83 56 – Олена
094 945 66 41 – Олена
063 435 91 63 – Юлія

Місце збору: “Взльотка за 7 км” – (з’їзд з траси за другим кільцем близько 7 км.)
Час збору: 03. 07. 2020 о 9:00 (п’ятниця)
Координати для GPS: 46.430254, 30.634583

Останні дні активістам організації ГО “Всеукраїнська Професійна Асоціація Підприємців” стала відома інформація про небезпеку, що насувається на Одесу та Одеську область.

Справа в тому, що через лінь і некомпетентність місцевих чиновників, а можливо і корупційної складової або політичних цілей, в області проводиться недостатня кількість тестувань на COVID-19. Це в свою чергу призводить до такого стану речей, що Одеська область всерйоз ризикує потрапити в ризикову категорію за нормами Кабміну і підлягатиме закриттю на жорсткий карантин на невизначений період.

Чи треба пояснювати що закриття курортного міста на жорсткий карантин в самий розпал пляжного сезону і закриття області в період сільськогосподарських робіт – це колосальні удар по економіці регіону?

Жителі і підприємці області стають заручниками тієї ситуації, коли не маючи реальних ризиків епідемії, але завдяки недолугості і політичним іграм чиновників, вони понесуть серйозні економічні втрати і будуть обмежені в своїх правах і свободах.

Щоб уникнути цієї ситуації, а також привернути увагу громадськості до кричущої некомпетентності місцевого головного лікаря області, і небезпеки для жителів Одеського регіону, підприємці Одеси проведуть автопробіг під девізом: “Врятуй Одесу від Закриття на Карантин!”, який відбудеться 03.07.2020 з 9:00 до 14:00 і буде стартувати зі взльотки біля 7 км а закінчиться під стінами Обладміністрації.

Переконливе прохання до всіх бажаючих приєднатися до автопробігу – зв’яжіться будь ласка з організаторами і зареєструйтеся на захід заздалегідь. Цей крок полегшить роботу організаторам і допоможе правильніше спланувати всю акцію в цілому. Також візьміть з собою маску і уточніть у організаторів які атрибути можуть стати в нагоді під час акції.

Телефони для зв’язку з організаторами:

096 372 83 56 – Олена
094 945 66 41 – Олена
063 435 91 63 – Юлія

Як зазвичай прийнято в нашій країні, поки суспільство мовчить – влади чинять свавілля. Якщо хочемо захистити свої права і свободи, свій бізнес і спосіб життя – нам необхідно проявити свою активну громадянську позицію і залучити до автопробігу якомога більше людей. Як показує досвід – такі акції жваво призводять чиновників до тями і вони найчастіше виправляють свої помилки і невдалі рішення.
Тому запрошуємо на автопробіг всіх друзів і знайомих – це гарантія що наші спільні інтереси будуть захищені. Разом ми сила!

Організатор акції: ГО “Всеукраїнська Професійна Асоціація Підприємців”.