6 травня 2020 року, об 11:00, у м. Києві на вул. Грушевського планується Всеукраїнська Акція представників мікро та малого бізнесу “Карантин Вбиває”.

До Урядового кварталу прибудуть колони автомобілів з 40 міст України, до яких приєднаються підприємці міста Києва.
Метою акції є звернути увагу представників влади та суспільства на ситуацію, у якій опинився малий та середній бізнес через введення жорстких карантинних заходів.

До участі запрошуються підприємці та бізнес об’єднання, які також поділяють мету акції.

Учасники акції впевнені, що людське життя є найвищою цінністю, а масові звільнення, які вже відбуваються, банкрутства та загальне падіння економіки мають свою ціну, вимірювану у людських життях.

Українські громадяни, чий добробут вже сильно постраждав, обґрунтовано бояться краху сімейного бюджету, передчасних смертей від хвороб, пов’язаних з бідністю та стресом, нестачі коштів на лікування, нормальне харчування та здоровий спосіб життя, зростання злочинності, суїцидів тощо.

Які будуть вимоги учасників акції:

Протягом акції учасники нададуть свої детальні пропозиції представникам Кабінету Міністрів та Верховної Ради України. Вони полягають у терміновій заміні моделі карантину з тотального на ризико орієнтований, зокрема наданні негайно дозволу роботи: на початок роботи ринків, літніх майданчиків ресторанів, міському та міжміському транспорту за умови заходів безпеки, дозволу на початок роботи сфер бізнесу, зазначених у Етапах 1 та 2 плану КМУ.

Під час акції планується проведення перформансу на тему утисків підприємців під час карантину та прямого впливу карантину на загибель людей.

Акція аполітична, присутність символіки політичних партій, а також їх «реклама» під час виступів не допускається.

Попередня реєстрація на участь в акції обов’язкова!

Контакти для бажаючих прийняти участь:

  • 096 372 83 56 – Олена
  • 094 945 66 41 – Олена
  • 063 435 91 63 – Юлія

Контакти для ЗМІ:

  • 067 208 38 34 – Борис Емельдеш

Цей анонс публікується від імені Громадської Організації “Всеукраїнська Професійна Асоціація Підприємців” в рамках загальноукраїнської акції об’єднання “Рада Міст ЗахистиФОП” – “КАРАНТИН ВБИВАЄ”.