Всеукраїнське Об’єднання бізнес асоціацій та активістів “Рада Міст ЗахистиФОП” запрошує до співпраці авторів, експертів, журналістів і кореспондентів, а також добровольців підприємців, які бажають періодично висвітлювати події навколо бізнес середовища і його захисту, а також писати статті на цю тему.

Якщо ви не байдужі до подальшої долі малого та середнього бізнесу в Україні. Якщо ви вмієте писати грамотні тексти або описувати важливі події навколо теми захисту і розвитку малого та середнього бізнесу.

Якщо ви відчуваєте в собі бажання і можливість розміщувати ваші авторські матеріали на нашому сайті – ми готові запропонувати вам співпрацю на цьому грунті.

Ваші новини, статті, ідеї, фото і відео матеріали можуть бути розміщені на сайті radamist.org.ua і будуть представлені широкій публіці, чим принесуть чималу користь підприємцям, об’єднанню і вам у тому числі.

Як з нами зв’язатися

Щоб заявити про намір співпрацювати з сайтом, вам досить ознайомитися з редакційною політикою сайту і в разі згоди з нею – написати листа до редакції на цю електронну пошту: radamist.info@gmail.com

В темі листа вкажіть “Співпраця з сайтом”

У самому листі розкажіть трохи про себе, про свої здібності, про своє бачення співпраці, про свої можливості і бажання в цьому напрямку. Не забудьте також залишити ваш контактний телефон для зв’язку з вами.

З вами обов’язково зв’яжуться люди з нашої редакції і обговорять більш детально всі умови можливої ​​співпраці.

2 системи публікації матеріалів

В нашій системі співпраці з авторами передбачені 2 схеми розміщення ваших матеріалів на сайті. Одна спрощена (варіант 1 – відмінно підходить для новачків), друга – через авторський доступ на сайт (варіант 2 – для досвідчених авторів здатних самостійно розміщувати свої публікації на сайті)

Детальніше дивіться на зображенні:

Всім авторам і журналістам з якими підтверджується співпраця, ми надаємо індивідуальний авторський доступ в адмінку сайту і паролі до навчальних сторінок на сайті, в яких детально описані основи і нюанси роботи з публікаціями.

Резюме

Ваша участь в захисті малого та середнього бізнесу може виражатися не тільки в участі в акціях або мітингах. Ваші талант або досвід можуть бути реалізовані на цьому сайті, чим принесуть велику користь всьому підприємницькому середовищу в цілому.

Скористайтеся цією можливістю, а ми в свою чергу допоможемо вам повністю реалізувати ваш авторський потенціал!

Посилання на Редакційну політику сайту.

Пошта для зв’язку з редакцією: radamist.info@gmail.com

Вайбер чат об’єднання Рада Міст захист ФОП