Заради – безпеки.
Заради твого життя.
Волонтери ФОП Бессарабії
Кожного дня на вулицях рідного міста – Одеси
Без купюр
Без винагород
За покликом серця.
У старому районі Одеси, так званому “Лєнпоселку” (Малиновський р-н) батьківськім комітетом загальноосвітньої школи #45 було організовано штаб допомоги людям, що потребують підвищенного піклування. Особливо знаходячись в умовах самоізоляції. А, якщо чесно, такої допомоги вони потребують весь час.
І отримують її.
Це не тількі ті особи, що є у списках міськради. Це – коло допомоги. Це коло добра до якого долучені спонсори та мешканці району. Це приклад благодійності в тяжку хвилину.
На лінії захисту від поширення хвороби в допомоги благодійникам-волонтерам долучився ФОП Одеси – Валерій Чапаров. Долучився до та долучає до благодійності своїх друзів, знайомих, всіх кого знає або з ким співпрацює.
Кожного дня, як на роботі, ці чоловіки зберігають спокій в родинах, що втратили змогу не лише турбуватися про себе, а й банально налагодити питання виживання в скруті.
Однією з найбільших проблем сьогодення є постанова кабміну з нав’язливою рекомендацією уряду носити захисні маски.
Рекомендацією не допускати до магазинів та аптек покупців без масок, – але де їх взяти – сказати забули.

По тому, як реагують представники правоохоронних органів на людину без маски знає вже вся країна – в кращому випадку штраф 17 000 грн, а в гіршому – ще й побиття та каліцтво ним спричинене.
Про те, що людям навіть придбати хліб тяжко – поліціанти забувають. І дарма, що змінили назву з “міліція” на “поліція” – засоби притягнення до адмінвідповідальності – ті ж самі.
Приниження, побиття.
Чи не загоняють таким чином людей в “стійло”? Можливо. Бо інакше сформулювати таку позицію органів влади – я не знаю як.
Тому дуже пишаюся тими, хто попри знущання влади над бізнесом – залишається особою, людиною, українцем.
Ми не емігранти, в нас є – батьківщина. Шана Вам, чоловіки!

Саме тому з першого дня своєї волонторської діяльності Валерій безкоштовно роздавав маски просто неба – всім, хто звертався.
В результаті такої акції познайомився з соцпрацівниками цього маленького осередку добра.
Допомагаючи родинам – розвозячи продуктові набори людям Валерій дізнався і про третю найважливішу сьогоденну потребу – дитячій лікарні вкрай потрібні медичні маски.
Вартість і доступність яких сьогодні відома кожному пересічному громадянину.
Він самостійно знайшов людину, бізнес якої наразі заморжено через якусь адмін помилку в органах податкової маліновського р-ну міста. Людина сплачує податки як ФОП вже багато років. Має маленький родинний пошивний цех (шив би ті сами маски, які зараз такі потрібні!), який не працює – великі інтернет ресурси, що могли б допомогти у продажі продукції онлайн, до того ж НЕ безкоштовно, відмовляють розмістити рекламу.
Чому?
Бо кожне серйозне інтернет-видання перевіряє особу, що розміщує свою інформацію. З метою запобігання злочинів, яких зараз дуже немало.
І вони праві. Але ж до чого тут Олександр?
Звернувшись до такого великого видання і надавши документи на перевірку він з’ясував, що його діяльність припинено ще у 2017 році.
Він не звертався з такою заявою і НАГОЛОШУЮ- сплачував податки всі ці роки. Платежі податкова приймала без питань.
Нажаль, як виправити цю помилку в умовах карантину, поки незрозуміло.
Зрозуміло те, що людина, яка надала Валерію для благодійності !!! 1 000!!! масок наразі потребує допомоги.
ОЛЕКСАНДР ПОТРЕБУЄ ПІДТРИМКИ – ЯКЩО КОМУСЬ ПОТРІБНІ ЙОГО ПОСЛУГИ – ПИШІТЬ В ГРУПУ ЗА ПОСИЛАННЯМ В КІНЦІ ПУБЛІКАЦІЇ.
Юристи, яких долучив Валерій вже працюють над тим, щоб ( також безкоштовно) вірішити питання й Олександра.
Крім того, Валерій звернувся до всіх в групах ФОП у вайбер, не полишаючи намірів допомогти дітям в дитячій обласній лікарні і, на його звернення, відгукнулась ФОП, розумниця й красуня – Нана Борченко. Вона надала від себе ще 200 масок. Взагалі Наночка завжди допомагає. Сама пропонує. Поспішає туди, де біда.
Пишаюсь знайомством, Нано!
Валерій, ваша енергія – вражає.
Ваше добро незабутнє.
Велика подяка Вашим батькам. Земний уклін.

Автор: J.Gold, Кореспондент ГО “ВПАП”.

Приєднуйтесь >РадаМіст” Одеська Область.

Приєднуйтесь > “РадаМіст” Центральний.