Круглий стіл «Що робити з ФОПами?» пройшов сьогодні в Одесі.
Обговорили способи захисту малого підприємництва від зловживань великого бізнесу, що прикривається спрощеними системами оподаткування.

На думку організаторів Всеукраїнська Професійна Асоціація Підприємців український шлях – це ставка на малий і середній бізнес. При цьому держава забезпечує захист приватної власності, сприяє легалізації (детінізації) бізнесу, бере на себе відповідальність за демонополізацію економіки.

Нагадаємо, Президент поставив завдання перед МЕРТ і її керівником Милованова Т.С. вирішити конфліктну ситуацію завдяки поспішного підписання законів 128 і 129, в результаті на сторінці ФБ міністра 29.11.19 з’явився міні опитування «Що робити з ФОПамі?»
На наступний день, 30 листопада, Милованов відреагував на коментарі користувачів. На його думку, найпопулярніша відповідь можна сформулювати так: «Відчепіться від справжніх ФОПів і займайтеся через правоохоронні органи тими, хто є великий і успішною компанією, що використовує ФОПів для несплати податків».
«На мою думку також потрібно значно полегшити адміністрування ФОПів. Більше деталей про можливі варіанти полегшення адміністрування пізніше », – написав міністр у Facebook.